Home


 

HOTEL PRE PSOV

Vítame Vás v hoteli pre psov umiestnenom v lone nádhernej prírody neďaleko mesta Myjava.

 

Ste zaneprázdnený a potrebujete nájsť perfektné ubytovanie pre vášho psa, ktoré mu poskytne lásku, starostlivosť a pocit  bezpečia, ktoré si zaslúži? Mnoho majiteľov psov sa cíti vinnými a znepokojenými, keď musia svojho milovaného štvornohého priateľa nechať v cudzích rukách. 

Problém je o to väčší, že trh s ubytovaním pre psov je preplnený a nie vždy ponúka služby najvyššej kvality. Ako si môžete byť istí, že vaše zviera bude v bezpečí a dostane tú najlepšiu starostlivosť? Chcete mať istotu, že váš pes bude šťastný a spokojný, keď ste preč.

DogTime ubytovanie pre psa je navrhnuté tak, aby sme vám poskytli presne takú starostlivosť o psa, ktorú hľadáte. V našom zariadení sa váš pes bude cítiť ako doma, pretože mu poskytneme individuálnu prístup, láskyplné prostredie a profesionálny dohľad. Sme vášniví milovníci zvierat, ktorí sa budú starať o vášho psa tak, ako by bol ich vlastný.

 Počas nášho pôsobenia sme pomohli stovkám klientov s rôznymi potrebami a požiadavkami, aby našli to najlepšie ubytovanie pre svojich psov. Naše mnohé pozitívne hodnotenia a referencie svedčia o tom, že sme skutočne odborníci v oblasti starostlivosti o psov. Vaša spokojnosť a šťastie vášho psa sú pre nás na prvom mieste.

 Ponúkame širokú škálu služieb v našom hoteli pre psov, vrátane týchto benefitov:

1. Komfortné a čisté ubytovacie priestory
2. Individuálna starostlivosť a pozornosť pre každého psa
3. Denné prechádzky a hry na čerstvom vzduchu
4. Zdravá a vyvážená strava prispôsobená potrebám vášho psa
5. Pravidelný dohľad

6. Nepretržitá prevádzka 24/7 

 

 

V prípade záujmu zabezpečíme odvoz a dovoz vášho psíka do hotela. 

Ak idete na dovolenku, pracovnú cestu, 

ste krátkodobo nadmerne pracovne zaneprázdnení 
alebo vás postihla choroba a svojmu psíkovi nemôžete poskytnúť plnohodnotnú starostlivosť, náš hotel je 
najlepšie miesto pre pobyt vášho štvornohého kamaráta.


Možnosti ubytovania psov

Viacdenné ubytovanie je optimálnym riešením, ak idete napríklad na dovolenku do vzdialených destinácií, na pracovnú cestu alebo dlhšiu cestu autom, ktorú väčšina psíkov zle znáša.

Denné pobyty - škôlka pre psov môže byť ideálnym riešením pre vášho miláčika v čase vašich intenzívnych pracovných povinností, naliehavého programu majiteľa, alebo len ako spestrenie denného programu psa. 

Rekonvalenscenčný pobyt je vhodný pre psíkov zotavujúcich sa po chorobe alebo úraze. My zabezpečíme zvýšenú starostlivosť o pacienta počas dňa, aby ste sa vy mohli nerušene venovať svojej práci. 

 


 

ďalej Vám ponúkame

 

 poradenstvo v oblasti výcviku a výchovy 

a ďalšie služby, ktoré Vám uľahčia váš vlastný program a zabezpečia starostlivosť o vášho miláčika. Home

  

Rezervačný formulár


Rezervačný formulár - DogTime

HOTEL PRE PSOV

Meno a priezvisko *
Adresa trvalého bydliska *
Telefón *
e-mail *
Vyberte druh ubytovania psa *
 
 
 
Dátum príchodu psa *
Dátum odchodu psa *
Meno psa *
Rasa *
Vek *
Pohlavie *
 
 
 
 
Dátum posledného hárania fenky
Váha psa *
Zdravotný stav / povaha psa *

Dátum *

Odoslaním tohoto rezervačného formulára súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti DogTime. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy klientov DogTime, v súlade s čl. 13 a 14 GDPR (General Data Protection Regulation) - Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane osobných údajov a v zmysle ustanovení zákona NR SR č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a zmene a doplnení niektorých zákonov . Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Odpíšte číslo