Home


Čo môže váš pes zažiť počas pobytu

v hoteli pre psov ?

Aktivity a zábava pre vášho psa

Máte šťastie, že ste práve objavili úžasný hotel pre psov, kde môže váš štvornohý priateľ zažiť dovolenku plnú zábavy a vzrušenia. Ako to bude vyzerať? Aké aktivity na vášho miláčika čakajú ? Poďme sa pozrieť na niektoré z možností, ktoré by váš pes mohol zažiť počas svojho pobytu v hoteli pre psov DogTime.


1. Socializácia s inými psami
U nás je vždy dostatok príležitostí na socializáciu s inými psami. Najvhodnejšou formou sú spoločné hry na čerstvom vzduchu v prírode, ktorou sme obklopení. 

2. Prechádzky a túry
DogTime ponúka denné prechádzky a túry, aby sa váš pes mohol vyblázniť a vychutnať si prírodu. Tieto prechádzky  zahŕňajú rôzne terény, ako sú lesy, polia alebo lúky, aby váš pes mohol zažiť rôzne prostredia a stimuly. 

3. Tréningové lekcie a workshopy
Ak chcete, aby si váš pes zdokonalil svoje zručnosti alebo sa naučil novým trikom, DogTime vám ponúka tréningové lekcie a workshopy. Tieto lekcie môžu byť individuálne alebo skupinové a môžu zahŕňať rôzne témy, ako sú poslušnosť, resocializácia, triky, hlavolamy pre psov ... Tréningové lekcie sú skvelým spôsobom, ako posilniť väzbu medzi vami a vaším psom a udržať tak jeho myseľ aktívnu.

5. Relax a wellness
Po celodennom dobrodružstve si váš pes zaslúži  oddych a relaxáciu v pohodlných lôžkach. Na želanie zákazníka je možné za poplatok spríjemniť oddychový čas vášmu miláčikovi  aromaterapiou spojenou s relaxačnou masážou.

6. Fotografické zábery a videá
Ako bonus by vám DogTime ponúka možnosť zaznamenať vzácne okamihy vášho psa počas jeho pobytu prostredníctvom fotografií alebo videí. Tieto zábery budú  zdieľané s vami prostredníctvom multi-platformovej aplikácie Whatsapp, aby ste mali peknú spomienku na dovolenku vášho psa. Home