Home


 

VETERINÁRNA STAROSTLIVOSŤ

 

V hoteli pre psa sa staráme nielen o to, aby sa naši štvornohí hostia cítili ako doma, ale aj o to, aby boli v prípade potreby zabezpečené všetky potrebné veterinárne služby. Ako vieme, aj psy môžu mať nečakané zdravotné problémy, a preto sme sa rozhodli spolupracovať s veterinárnou klinickou Kerri v Senici. Táto spolupráca nám umožňuje rýchlo a efektívne zabezpečiť pomoc pre psa v prípade úrazu, problémov s trávením, virózy či v iných situáciách.

Ak si želáte, môžete nám zanechať číslo na ošetrujúceho veterinára vášho psa, ktorý vášho štvornohého priateľa dobre pozná. V prípade potreby sa s ním skontaktujeme a konzultujeme postup liečby. Veríme, že takto môžeme poskytnúť ešte lepšiu starostlivosť pre vášho miláčika.
 

Pre lepšiu predstavu vám opíšem príbeh Geri, veselého labradora, ktorý pri svojej hre na dvore hotela nešťastne skočil a poranil si nohu. Jeho majitelia boli práve na dovolenke a Geri bol u nás na pár dní. Vďaka našej spolupráci s veterinárnou klinikou Kerri sme okamžite Geriho previezli na veterinárnu kliniku Kerri , kde bol ošetrený ešte skôr, než by jeho majitelia stihli zareagovať. Majiteľov sme o tejto situácii bezodkladne informovali prostredníctvom telefonátu. Dnes je Geri opäť zdravý a veselý pes, ktorý sa rád vráti do nášho hotela.

 V hoteli vieme taktiež zabezpečiť podávanie liekov pre vašich psov, či už ide o pravidelnú medikáciu alebo o lieky predpísané veterinárom v prípade akútneho problému. Sme si vedomí toho, že niektoré lieky je potrebné podávať presne načas a v pravidelných intervaloch, a preto na to dbáme s maximálnou pozornosťou.Niekedy sa stane, že pes potrebuje rekonvalescenčný pobyt po zákroku, ako je kastrácia alebo sterilizácia. V našom hoteli sme pripravení poskytnúť vhodné prostredie pre takýto pobyt, vrátane ošetrovania a preväzovania rán
 

Ako vidíte, veterinárna starostlivosť je pre nás veľmi dôležitá a chceme, aby sa vaši psy cítili v našom hoteli nielen príjemne, ale aj bezpečne. Spolupráca s klinikou Kerri v Senici nám umožňuje rýchlo zareagovať na nečakané situácie a zabezpečiť potrebnú pomoc pre vášho miláčika.

Náklady vzniknuté pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti vášmu miláčikovi budú vyúčtované veterinárnou klinikou a predložené majiteľovi psa na preplatenie.

Dúfame, že sme vás presvedčili o tom, že starostlivosť o zdravie vašich psov je pre nás prioritou. Tešíme sa na vašu návštevu a veríme, že aj vy oceníte kvalitu služieb, ktoré ponúkame.


 Home