Home


 

Poplatok za poškodenie alebo znečistenie

 

Ďakujeme Vám za záujem o náš hotel pre psov. Chápeme, že ako majiteľa psa vás môže znepokojovať informácia o poplatku za poškodenie alebo znečistenie, ktorý je súčasťou našich podmienok ubytovania. Dovoľte nám vysvetliť dôvod a nutnosť tohto poplatku.

Naším hlavným cieľom je poskytnúť všetkým našim zákazníkom a ich štvornohým priateľom čisté, bezpečné a pohodlné prostredie. Aby sme to dosiahli, musíme venovať veľkú pozornosť údržbe a čistote nášho zariadenia. V prípade, že by došlo k poškodeniu alebo znečisteniu vybavenia alebo priestorov hotela spôsobeného psom, je potrebné tieto problémy rýchlo a efektívne vyriešiť.

Poplatok za poškodenie alebo znečistenie pomáha pokryť náklady spojené s opravou alebo údržbou poškodených predmetov, ako aj s dodatočným čistením priestorov. Tento poplatok je tiež istou formou záruky, ktorá nás motivuje udržiavať vysokú úroveň kvality služieb a zabezpečiť, že naši zákazníci budú s naším hotelom spokojní.

Chceme zdôrazniť, že poplatok sa účtuje len v prípade, ak dôjde k reálnemu poškodeniu alebo znečisteniu močom či exkrementami.

Veríme, že väčšina psov je dobre vychovaná a ich pobyt u nás nebudú sprevádzať takéto "nehody". Tento poplatok je tu preto, aby sme boli pripravení na prípadné neočakávané situácie a aby sme mohli ďalej poskytovať vysokú úroveň služieb pre všetkých našich zákazníkov.

Dúfame, že Vám toto vysvetlenie pomohlo lepšie pochopiť dôvod ohľadom poplatku za poškodenie alebo znečistenie. Ak máte ďalšie otázky alebo obavy, prosím neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na Vás a vášho štvornohého priateľa v našom hoteli! Home