IZBA PRE PSOV

Naši psí klienti sú ubytovaní v obytnej časti rodinného domu spolu s nami a našimi psíkmi, vo vyhradenom  samostatnom priestore - Izbe pre psov. 

V Izbe pre psov sa váš pes bude cítiť ako doma.  Predstavte si, ako sa váš pes radostne hraje a oddychuje v tejto nádhernej izbe, zatiaľ čo vy môžete byť pokojní, že mu poskytujete to najlepšie pre jeho šťastie a pohodu.

Priestranná izba určená prioritne na oddych je ideálnym miestom pre vášho štvornohého priateľa unaveného po prechádzke. S pelieškami, pohodlnou sedačkou a relaxačnou hudbou na pozadí sa váš pes bude cítiť ako v raji. Vykurovanie v zime zabezpečuje príjemnú izbovú teplotu, zatiaľ čo ochladzujúce stropné ventilátory počas leta poskytujú príjemný chládok.

Mysleli sme aj na zábavu! Okrem pohodlia a odpočinku tu psík nájde aj hračky a prírodné okusovadlá z vínnej révy, ktoré ho zabavia a zároveň podporia jeho prirodzené inštinkty.

Spoločné bývanie pre šťastných a spokojných štvornohých priateľov

 
 
V ubytovaniach pre psov sa čoraz častejšie stretávame s konceptom spoločného bývania. Psy sú u nás ubytované spolu v jednej izbe, kde môže byť naraz 3-6 psov podľa veľkosti jednotlivých zvierat. Tento spôsob ubytovania prináša mnoho výhod, o ktorých sa dozviete viac v nasledujúcich riadkoch.
 
Jednou z najväčších výhod spoločného ubytovania psov je, že sa pes cíti príjemne v spoločnosti ostatných psov. Psy sú sociálne zvieratá, ktoré potrebujú kontakt s inými jedincami svojho druhu. Spoločné bývanie im tak umožňuje nadviazať nové priateľstvá a udržiavať si svoje sociálne zručnosti. Navyše, keď sú psy ubytované spolu, majú možnosť navzájom sa učiť a napodobňovať správanie ostatných psov.
 
Samozrejme, aby tento koncept fungoval, je dôležité, aby boli psy k sebe priateľskí a znášanliví. Preto je pred ubytovaním potrebné absolvovať tzv. "test kompatibility", ktorý zistí, či sa pes bude v spoločnosti ostatných psov cítiť dobre a či nebude pre neho ani pre ostatné zvieratá stresujúce byť v jednej izbe. Test kompatibility zahŕňa postupné zoznamovanie psov pod našim dohľadom a sledovanie ich reakcií na seba navzájom.
 
Ako príklad si môžeme predstaviť príbeh psa menom Fin. Fin bol veľmi priateľský a spoločenský pes, ktorý miloval hranie s inými psami. Jeho majiteľka sa však obávala, ako sa Fin bude cítiť v ubytovaní, kde bude musieť zdieľať izbu s inými psami. Po úspešnom absolvovaní testu kompatibility sa Fin dostal do izby s dvoma ďalšími psami - Bonym a Lujzou. Všetci traja psi sa rýchlo zoznámili a začali spolu tráviť čas hrou a spoločným odpočinkom. Finova majiteľka bola veľmi šťastná, keď videla, ako jej miláčik nadviazal nové priateľstvá a užíval si pobyt v ubytovaní.
 
Tento príklad ukazuje, že spoločné ubytovanie psov môže byť pre zvieratá veľkým obohatením a prínosom. Psy sa môžu naučiť novým veciam, nadviazať priateľstvá a cítiť sa príjemne v spoločnosti ostatných psov. Samozrejme, je dôležité dbať na to, aby boli psy k sebe priateľskí a znášanliví, aby sa naše ubytovanie DogTime stalo pre nich miestom pokoja a radosti.
 
Na záver by som chcela povzbudiť všetkých majiteľov psov, aby zvážili možnosť spoločného ubytovania pre svojich miláčikov. Tento koncept prináša mnoho výhod a môže byť pre vašich štvornohých priateľov skutočným dobrodružstvom. Nezabudnite však predtým absolvovať test kompatibility, aby ste mali istotu, že váš pes bude v spoločnosti ostatných psov šťastný a spokojný.

 Home