Home


 

 

KŔMENIE

Kŕmenie, jedna z najdôležitejších a zároveň najobľúbenejších častí návštevy vášho štvornohého priateľa u nás. Ako viete, každý pes je jedinečný a jeho potreby sa môžu líšiť podľa veľkosti, plemena, aktivity a zdravotného stavu. Preto sme sa rozhodli ponúknuť vám širokú škálu možností, aby ste si mohli vybrať to najlepšie pre svojho miláčika.


Po dlhoročných skúsennostiach  sme sa rozhodli kŕmiť niekoľkými vybranými druhmi z najprestížnejších značiek krmív pre psov, ako sú Acana, Essential a Platinum.
Tieto superprémiové značky granulí sú známe svojou vysokou kvalitou, vyváženým zložením a lahodnou chuťou. Ponúkame vám možnosť objednať kŕmenie našimi vybranými značkami, čím zabezpečíte, že váš pes dostane to najlepšie, čo si môže želať. Ako bonus navyše, ponúkame vám možnosť zakúpiť tieto granule za výhodné ceny priamo u nás.

No čo ak váš pes uprednostňuje iné krmivo alebo má špeciálne potreby? Žiadny problém! Môžete priniesť vlastné krmivo, granule alebo mrazenú stravu pre vášho psa. Chápeme, že niektorí psi sú zvyknutí na konkrétne značky alebo majú špeciálne diéty, a preto sme pripravení prispôsobiť sa vašim požiadavkám.

Ako sme už spomenuli, každý pes je jedinečný a to platí aj o jeho stravovacích návykoch. Preto dávkovanie, čas a počet kŕmení určuje majiteľ podľa potrieb svojho psa. Chceme vám dať možnosť nastaviť stravovací plán presne podľa vašich predstáv a potrieb vášho miláčika.


- príbeh -

Predstavím vám príbeh o malom psíkovi jack russela menom Leo, ktorý prišiel na návštevu do nášho hotela. Jeho majiteľka priniesla vlastné krmivo, pretože Leo mal citlivý žalúdok a zvykol si na špeciálnu diétu. S úsmevom sme prijali jej požiadavky a nastavili stravovací plán tak, aby Leo dostával presne to, čo potreboval. Ako výsledok bol Leo šťastný a zdravý počas celého svojho pobytu u nás.Na druhej strane je tu príbeh o veľkom nemeckom ovčiakovi menom Kita, ktorej majitelia sa rozhodli vyskúšať naše superprémiové značky granulí Platinum. Kita si zamilovala lahodnú chuť a jej majitelia boli spokojní s kvalitou a výživovým zložením krmiva. Navyše ich potešila možnosť zakúpiť tieto granule za výhodné ceny priamo u nás.V našom Hoteli pre psov chceme, aby sa váš pes cítil ako doma a dostával len to najlepšie. Preto sme pripravení prispôsobiť sa vašim požiadavkám a ponúknuť vám širokú škálu možností pri krmení vášho miláčika. Nech už sa rozhodnete pre naše superprémiové značky alebo priniesete vlastné krmivo, môžete si byť istí, že váš pes bude mať v miske vždy čerstvé a chutné krmivo. Home