Home


Škôlka pre psov 

PONDELOK-NEDEĽA

denný pobyt možný v čase 8:00 - 17:00 hod. 

 

Milujete svojho psa ako člena rodiny a chcete pre neho len to najlepšie. Ale potrebujete chodiť denne do práce, na služobnú cestu alebo sa jednoducho nemôžete venovať svojmu štvornohému priateľovi tak, ako by ste chceli. Máte výčitky svedomia, keď ho musíte nechať doma samého, alebo ho zveríte do starostlivosti priateľov či rodiny, ktorí nemajú skúsenosti so starostlivosťou o psov.  Uvedomujete si, že váš pes bude celý deň osamotený a nudiť sa, zatiaľ čo vy budete v práci, u lekára, na oslave alebo vás na viac hodín zamestnajú iné povinnosti. Máte obavy o to, či sa váš pes cíti opustený a nešťastný, a neviete sa zbaviť pocitu, že by ste mohli robiť pre jeho blaho viac ?

 

Teraz si predstavte, že vaše dni začínajú úplne inak - bez pocitu viny a stresu. Váš pes trávi svoje dni v bezpečnom a láskyplnom prostredí, kde má príležitosť hrať sa, poznať nových kamarátov a rozvíjať svoje sociálne zručnosti. Vy si môžete byť istí, že váš miláčik je šťastný a dobre sa mu darí, zatiaľ čo vy sa môžete naplno sústrediť na svoju prácu alebo oddych. A keď sa podvečer vrátite pre svojho miláčika, nájdete ho spokojného a  unaveného z celodenného hrania,  pripraveného na váš spoločný oddych.


 Ako to dosiahnuť? Riešením je naša škôlka pre psov! Ponúkame profesionálnu starostlivosť o vášho psa počas dňa, kde bude váš miláčik v bezpečí a dostane všetku pozornosť, ktorú si zaslúži. Postaráme sa o to, aby váš pes trávil svoje dni v príjemnom prostredí plnom zábavy, učenia a socializácie s inými psami. Škôlka pre psov je ideálnym riešením pre vás aj vášho psa - zbavíte sa pocitu viny a stresu z jeho osamelosti a zároveň mu poskytnete možnosť rásť a rozvíjať sa v priateľskom a podporujúcom prostredí.


Nenechajte vášho psa strácať čas doma osamote! Kontaktujte nás  a zarezervujte si miesto v našej škôlke pre psov ešte dnes a zažite zmenu, ktorá pozitívne ovplyvní životy vás aj vášho štvornohého priateľa. Home