Home


 

 

Otváracie hodiny   

 8:00 - 17:00 hod.

Ako sa hovorí, "dohoda robí priateľov". Preto je nevyhnutné každú návštevu hotela vopred dohodnúť mailom alebo telefonicky. Toto pravidlo nám pomáha udržiavať harmonogram a chod hotela, čo je v prospech všetkých našich štvornohých hostí.

 

V našom hoteli pre psov sme pripravení privítať vášho miláčika vždy v ranných hodinách, čas príchodu je medzi 8:00 a 10:00 hod.

Máme tak dostatok času na to, aby sme sa s vaším psom zoznámili, ukázali mu jeho nové prostredie a zaistili, že sa bude cítiť v bezpečí a pohodlí. 

Rovnako dôležitý je aj
čas odchodu vášho psa z hotela. Vyzdvihnutie vášho miláčika je možné medzi 16:00 a 17:00 hod. Tento čas sme zvolili preto, aby sme mali dostatok priestoru na to, aby sme vášho psa pripravili na cestu domov a zároveň sa postarali o ostatných zverencov.

Samozrejme vieme, že život prináša neočakávané situácie a niekedy sa môže stať, že potrebujete priviesť psa do hotela alebo ho vyzdvihnúť z hotela v inom čase ako je uvedené vyššie. V takom prípade je potrebné si túto zmenu vopred dohodnúť s nami. 

A čo ak meškáte a
nedokážete vyzdvihnúť svojho psa do 17:00 hod.? Žiadny problém! Váš psík automaticky ostáva v našom zariadení do ďalšieho dňa, ktorý je však potrebné uhradiť. Týmto spôsobom zabezpečujeme, že váš miláčik bude stále v bezpečí a pod naším dohľadom, kým sa k nemu vrátite.

Na záver by sme chceli zdôrazniť, že náš hotel pre psov nie je len miestom na ubytovanie vášho miláčika. Je to priestor, kde sa o neho postaráme s láskou a rešpektom, tak ako by ste to urobili vy. Preto dúfame, že naše otváracie hodiny a pravidlá príchodu a odchodu vám pomôžu uľahčiť plánovanie a zabezpečia, že váš štvornohý priateľ sa bude cítiť ako doma. Home