Home


V.I.P. UBYTOVANIE

 

Samozrejme, chápeme, že niektorí majitelia psov by mohli mať obavy o svojho miláčika v prítomnosti iných psov. Preto ponúkame možnosť rezervovať celú izbu len pre vášho psa, čo zabezpečí jeho súkromie a oddych bez kontaktu s inými psami.

Naša VIP izba pre jedného psa je presne to, čo hľadáte! Tento exkluzívny produkt ponúka vášmu miláčikovi maximálne súkromie a pohodlie, ktoré si zaslúži. Nechajte ho vychutnať si luxusný oddych v bezpečnom a útulnom prostredí, kde bude mať všetko, čo potrebuje.

1. Exkluzívne súkromie a pokoj: VIP izba pre jedného psa zaručuje, že váš pes bude mať svoje vlastné útočisko bez rušivých elementov ako sú iní psi. 

2. Maximálny komfort: Naše VIP izby sú vybavené prémiovými lôžkami a dekami, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali vášmu psovi optimálnu oporu a pohodlie. Navyše má váš pes k dispozícii dostatok priestoru na to, aby sa mohol voľne pohybovať a relaxovať.

3. Personalizovaná starostlivosť: S VIP izbou pre jedného psa získate aj prístup k odbornej starostlivosti podľa potrieb a preferencií vášho psa. Od individuálnych prechádzok po špeciálne diéty - urobíme všetko preto, aby sa váš pes cítil ako kráľ.

Ak máte záujem o rezerváciu izby pre vášho psa alebo potrebujete ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám poskytneme všetky potrebné detaily a pomôžeme Vám vybrať najlepšiu možnosť pre Vášho štvornohého priateľa. Home